جلسه چهل و ششم دوره مقدماتی

زنجیره چهارم در رقص ملی آذربایجانی دوره مقدماتی

در این ویدئو از دوره مقدماتی آموزش رقص آذربایجانی،به ساختن زنجیره یا همان متصل کردن چهار حرکتی که در ویدئوهای گذشته آموزش دیدیم می پردازیم.
وب سایت آرکان دنس مفتخر است برای اولین بار در دوره های آموزشی علاوه برآموزش حرکات رقص به صورت جداگانه،  نحوه ی  به هم وصل کردن و ساختن یک زنجیره رقص را به شما آموزش دهد تا به صورت عملی و صحیح این اتصال حرکت  ترکی را آموزش ببینید.
ما در این ویدئو آموزشی به طور کامل و جامع به بررسی چهار حرکت جذابی که به تازگی  از رقص آذری آموزش دیده اید پرداخته و این حرکات را زنجیر وار بهم وصل می کنیم.
حرکاتی که وب سایت آرکان دنس در این ویدئو قرار داده شامل، یک حرکت پنج بخشی،یک حرکت چهار بخشی چرخشی،یک حرکت چهار بخشی و نهایتا یه حرکت هشت بخشی از خانواده ی چاخماق می باشد.  که هر کدام چهار بار تکرار می شود به جز حرکت آخر که هشت بار تکرار م شود.نکته قابل توجه در این حرکات این است که با چرخش به علت تنوع حرکات دست  در این زنجیره برای بهتر انجام شدن حرکات نیاز به دقت و هوش زیاد است .تا تغییرات دست بدون عیب  و نقص و کاستی، در جای خود اتفاق بیافتد.امیدواریم با یادگیری  این ویدئوهای آموزشی بتوانید اجرای بدون نقصی در مراسمات رقص خود داشته باشید.

 

ویدیوهای مشابه

پشتیبانی
سفارشات
خرید دوره
اینستاگرام
کلاس حضوری