جلسه چهارم دوره پیشرفته

زنجیره اول در دوره ی پیشرفته ی رقص آذربایجانی طراحی خزریم

در این ویدئو از دوره پیشرفته آموزش رقص آذربایجانی،به ساختن زنجیره یا همان متصل کردن حرکت ابتدایی طراحی رقص خزریم می پردازیم.
وب سایت آرکان دنس مفتخر است برای اولین بار در دوره های آموزشی علاوه برآموزش حرکات رقص به صورت جداگانه،  نحوه ی  به هم وصل کردن و ساختن یک زنجیره رقص را به شما آموزش دهد تا به صورت عملی و صحیح این اتصال حرکت  ترکی را آموزش ببینید.
ما در این ویدئو آموزشی به طور کامل و جامع به بررسی دو حرکت جذابی که به تازگی  از رقص آذری آموزش دیده اید پرداخته و این حرکات را زنجیر وار بهم وصل می کنیم.
حرکاتی که وب سایت آرکان دنس در این ویدئو قرار داده شامل، دو  حرکت پنج بخشی می باشدکه هر دو حرکت چهار بار اجرا می شود.از نکات قابل توجه در این زنجیره،عدم جابجایی رقصنده از محل استقرار خود می باشد.در اتصال بین این دو حرکت به هم نیوفتادن وقفه لازم است در آخرین بخش حرکت اول به جای جمع کردن پا، آن را باز کنیم.چون صفر حرکت بعدی با وضعیت پای باز شروع می شود. امیدواریم با یادگیری  این زنجیره ی زیبا که وب سایت آرکان دنس برای شما در نظر گرفته.بهترین و شاد ترین لحظات را در حین اجرای رقص تجربه کنید .با آرزوی بهترین ها

 

 

 

ویدیوهای مشابه

پشتیبانی
سفارشات
خرید دوره
اینستاگرام
کلاس حضوری