جلسه هفدهم  دوره مقدماتی

حرکت دوازدهم دوره ی مقدماتی رقص آذربایجانی

در این ویدئو از دوره مقدماتی آموزش رقص لزگی آذربایجانی، به معرفی یکی از مهم ترین حرکات رقص آذری می پردازیم.
وب سایت آرکان دنس در نظر دارد تا به صورت دقیق و بی نقص این حرکت پرکاربرد چرخشی از رقص آذری را مورد بررسی قرار دهد.
ما در این ویدئو آموزشی به طور جامع به بررسی حرکت دوازدهم از تنظیم آهنگ جان جان می پردازیم .قطعا آموختن اصول اولیه این حرکت مهم و شکیل به زیبایی رقص شما کمک شایانی می کند.

حرکتی که مجموعه رقص آرکان دنس در این ویدئو قرار داده شامل یک حرکت سه بخشی است .ابتدا خود را در محیط دایره متصور شوید. دست راست خود را پس سر و دست چپ را روی پهلو  خود قرار دهید و نگاه معطوف به مرکز دایره است.در بخش اول این حرکت که به حرکت، راه رفتن  آذربایجان یا آذربایجان یئریش مشهور است، باید پاشنه پای راست ابتدا کف زمین را لمس کرده  و سپس کل پا روی زمین قرار می گیرد.در بخش دوم حرکت سینه پای چپ روی زمین و در بخش سوم حرکت سینه ی پای راست بر روی زمین قرار می گیرد . این حرکت ترکی را با پای  مخالف نیز تکرار کنید.حرکت پای آذربایجان جزو مهم ترین و پایه ای ترین حرکات رقص محسوب می شود . نکته قابل توجه به این است که در جابجایی حرکت ارتفاع پا کم یا زیاد نشود.و ضمنا میزان جابجایی ها در هر سه بخش به یک اندازه باشد.

این حرکت رقص آذربایجانی در تمامی تنظیمات رقص و طراحی ها مورد استفاده قرار میگیرد.مجموعه رقص آرکان دنس امیدوار است با تمرین و تکرار این حرکت، نمایش فوق العاده ای برای علاقمندان داشته باشید.

 

 

 

 

 

ویدیوهای مشابه

پشتیبانی
سفارشات
خرید دوره
اینستاگرام
کلاس حضوری