جلسه هفتم دوره پیشرفته

حرکت پنجم دوره ی پیشرفته رقص آذربایجانی

در این ویدئو از دوره پیشرفته آموزش رقص آذربایجانی، به معرفی یکی از با چالش ترین حرکات رقص آذری می پردازیم.
مجموعه رقص آرکان دنس در نظر دارد تا به صورت عملی و صحیح این حرکت از رقص آذری  را مورد بررسی قرار دهد.
ما در این ویدئو آموزشی به طور جامع به بررسی حرکت پنجم از طراحی خزریم می پردازیم.قطعا آموختن اصول اولیه این حرکت بسیار زیبا به رقص آذربایجانی و اجرای شما زیبایی منحصر به فردی می بخشد.
حرکتی که وب سایت آرکان دنس در این ویدئو قرار داده شامل یک حرکت هفت بخشی است.ابتدا کف پاهای خود کامل رو زمین قرار دهید. وضعیت صفر حرکت در سه رخ چپ یا راست می باشد.ابتدا پاهای راست خود رابه صورت پوینت در سه رخ چپ نگه دارید.در بخش اول حرکت،جفت پنجه ی پا را روی زمین میکوبیم.ارتفاع کاهشی شما حداکثر سه سانتی متر می باشد.در بخش دوم حرکت،اگر به سمت راست می چرخید پای راست را به سمت جلو پوینت می کنید و پای چپ را ستون میکنید و بالعکس .در بخش سوم پای راست را بر روی زمین قرار داده و بدن به سه رخ راست می چرخد.در بخش چهارم پای چپ را زیر پای راست می گذاریم و روی ناخن پای راست را روی زمین قرار می دهیم. در سه بخش انتهایی حرکت سه بار پاها را جابجا میکنیم. بلافاصله بعد ازحرکت،تکسیله را اجرا میکنیم و این حرکت را چهار بار  تکرار می کنیم.این حرکت جزء حرکات سریع در رقص لزگی آذربایجانی محسوب می شود.

در هنر رقص آذربایجانی هر چه دست ها و پاها صاف تر و منظم تر انجام شود بیشتر مورد توجه مخاطبین و علاقمندان رقص آذربایجانی قرار میگیرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ویدیوهای مشابه

پشتیبانی
سفارشات
خرید دوره
اینستاگرام
کلاس حضوری