جلسه شانزدهم دوره پیشرفته

حرکت یازدهم دوره ی پیشرفته رقص آذربایجانی طراحی خزریم

در این ویدئو از دوره پیشرفته آموزش رقص آذربایجانی، به معرفی یکی از جذاب ترین و پرکاربرد ترین  حرکات رقص آذری می پردازیم.
وب سایت آرکان دنس در نظر دارد تا به صورت عملی و صحیح این حرکت از رقص ترکی را مورد بررسی قرار دهد.
ما در این ویدئو آموزشی به طور جامع به بررسی حرکت یاز دهم از طراحی خزریم می پردازیم که آخرین حرکت  این تنظیم برای آموزش می باشد. دراین حرکت نیز مانند بسیاری از حرکات رقص آذربایجانی اتولمه یا قازما استفاده شده است، که به رقص آذربایجانی و اجرای شما زیبایی منحصر به فردی می بخشد.
حرکتی که وب سایت آرکان دنس در این ویدئو قرار داده شامل یک حرکت پنج بخشی است . این حرکت در جهت  سه رخ ها  اجرا می شود.ابتدا در سه رخ چپ قرار می گیریم. بخش اول حرکت  پای راست خود را جمع کرده و به زیرپای چپ برده و پای راست را ستون می کنیم و روی ناخن های پای چپ رو را بر زمین می گذاریم. سپس در بخش دوم پای راست خود  را در باز کرده و در وضعیت پوینت قرار می دهیم.در سه بخش انتهایی حرکت با اجرای یک حرکت قازما از سه رخ چپ به سه رخ راست می رویم.برای این کار،سه بار پاها را روی زمین سر داده بدون اینکه کف پای خود را از زمین بلند کنید. شایان به ذکر است دربخش اول دست راست روی پس سر و دست چپ رو روی پهلوهای خود قرار می دهیم و در بخش دوم این حرکت رقص آذری وضعیت دست  ها باز می باشد در سه بخش انتهایی حرکت دست ها به سمت بالا و مورب به پهلو باز می شود.نگاه شما نیز فقط به سمت مستقیم است در هنر رقص آذربایجانی هر چه دست ها و پاها صاف تر و منظم تر انجام شود بیشتر مورد توجه مخاطبین و علاقمندان رقص آذربایجانی قرار میگیرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ویدیوهای مشابه

پشتیبانی
سفارشات
خرید دوره
اینستاگرام
کلاس حضوری