جلسه بیستم و ششم دوره مقدماتی

حرکت نوزدهم دوره ی مقدماتی رقص آذربایجانی

در این ویدئو از دوره مقدماتی آموزش رقص آذربایجانی، به معرفی یکی از جذاب ترین و پرکاربرد ترین  حرکات رقص آذری می پردازیم.
وب سایت آرکان دنس در نظر دارد تا به صورت عملی و صحیح این حرکت از رقص ترکی را مورد بررسی قرار دهد.
ما در این ویدئو آموزشی به طور جامع به بررسی حرکت نوزدهم از تنظیم آهنگ جان جان می پردازیم که آخرین حرکت  این تنظیم برای آموزش می باشد. دراین حرکت نیز مانند بسیاری از حرکات رقص آذربایجانی اتولمه یا قازما استفاده شده است، که به رقص آذربایجانی و اجرای شما زیبایی منحصر به فردی می بخشد.
حرکتی که وب سایت آرکان دنس در این ویدئو قرار داده شامل یک حرکت پنج بخشی است . این حرکت در جهت رخ اجرا می شود.ابتدا کف پاهای خود کامل رو زمین قرار دهید.سه بار پاها را روی زمین سر داده بدون اینکه کف پای خود را از زمین بلند کنید . در بخش چهارم پای راست خود را جمع کرده و به زیرپای چپ برده و پای راست را ستون می کنیم و روی ناخن های پای چپ رو را بر زمین می گذاریم. سپس در بخش پنجم پای راست خود  را در باز کرده و در وضعیت پوینت قرار می دهیم. شایان به ذکر است دست های شما در سه بخش ابتدایی به صورت صاف به پهلو قرار می گیرد و دربخش چهارم دست راست روی پس سر و دست چپ رو روی پهلوهای خود قرار می دهیم و پنجم این حرکت رقص آذری به وضعیت دست باز برمی گردیم .نگاه شما نیز فقط به سمت مستقیم است.در هنر رقص آذربایجانی هر چه دست ها و پاها صاف تر و منظم تر انجام شود بیشتر مورد توجه مخاطبین و علاقمندان رقص آذربایجانی قرار میگیرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ویدیوهای مشابه

پشتیبانی
سفارشات
خرید دوره
اینستاگرام
کلاس حضوری